UAB “Biocentras” dalyvavo tarptautiniame gyvybės mokslų forume „Life Sciences Baltic 2016“

Šių metų rugsėjo 14 – 15 dienomis UAB „Biocentras“ atstovai dalyvavo tarptautiniame gyvybės mokslų forume „Life Sciences Baltic 2016“, kurį kas dvejus metus organizuoja VšĮ „Versli Lietuva“.

Kaip teigia organizatoriai, tai didžiausias tarptautinis gyvybės mokslų forumas šiaurės Europoje ir vienintelis Baltijos šalyse, kur susitinka biotechnologijų, farmacijos ir medicinos prietaisų ekspertai iš viso pasaulio.  Šiais metais renginyje dalyvavo apie 1500 svečių iš 30 pasaulio šalių.

UAB „Biocentras“ stendas parodoje sulaukė nemažo susidomėjimo, kadangi jame pristatinėjome įmonės mokslininkų kuriamą kosmetikos gaminių liniją odos priežiūrai, kurią tikimės artimiausiu metu pateikti rinkai.

UAB “Biocentras” dalyvavo tarptautiniame gyvybės mokslų forume „Life Sciences Baltic 2016“
dav
×

Cart

UAB „Biocentras“ mokslininkai sukūrė efektyvią pramoninių nuotekų valymo nuo naftos teršalų technologiją. Jos efektyvumas leidžia sumažinti nuotekose esančių suspenduotų medžiagų koncentraciją iki 25 mg/l ir naftos produktų iki 1 mg/l.

Mūsų nuotekų valymo įrenginiai yra įrengti daugiau nei 30 įmonių visoje Lietuvoje.

Užterštam gruntui valyti naudojami UAB „Biocentras“ sukurti biologiniai preparatai „Degradoilas“ ir „Emulvinas“ bei jais pagrįstos biologinio valymo technologijos. Gruntą valant biotechnologiniais būdais ir metodais išvengiama antrinio teršimo, o naftoje ir jos produktuose esantys angliavandeniliai suskaldomi iki ekologiškai neutralių ir aplinkai nekenksmingų junginių. Gruntas yra išvalomas iki leidžiamo užterštumo lygio.

Naftuoto grunto valymo greitis ir efektyvumas priklauso nuo įvairių veiksnių:

  • Naftos angliavandenilių sandaros;
  • Meteorologinių sąlygų;
  • Purenimo technologijos;
  • Veiksmų suderinamumo su užsakovu.

Biologiniu būdu (būtent bakteriniais preparatais) valant naftuotą gruntą betoninio pagrindo aikštelėse, likusiam sunkiųjų angliavandenilių kiekiui pasiekus 50 – 100 kg/t (priklausomai nuo pradinės sudėties), gruntas yra pervežamas valyti į grunto laukus. Juose jis yra išvalomas iki nustatytų LAND reikalavimų.