UAB „BIOCENTRAS“ IŠRINKTAS ATSTOVAUTI LIETUVĄ EUROPOS KONKURENCINGIAUSIO VERSLO APDOVANOJIMŲ KONKURSE 2015 -2016 METAIS

  • Post author:
  • Post category:Be kategorijos

„European Business Awards“, remiami RSM (www.businessawardseurope.com), paskelbė, kad UAB „Biocentras“ išrinktas atstovauti Lietuvą prestižinėje 2015 – 2016 metų apdovanojimų programoje.

UAB „Biocentras“ nugalėjo stiprius konkurentus ir buvo išrinktas kaip vienas iš 16 šalies atstovų ir dabar konkuruos dėl garbingo Ruban d’Honneur titulo kitame konkurso raunde. Finalinio raundo apdovanojimų laimėtojai bus paskelbti 2016 m. vasario 9 dieną.

„European Business Awards“ konkursai vyksta nuo 2007 metų. Šio konkurso pagrindinis tikslas yra skatinti stipresnės ir sėkmingesnės verslo bendruomenės plėtrą Europoje. Taip pat šiuo konkursu siekiama:

  • Atkreipti dėmesį į geriausias įmones ir jų veiklą;
  • Sudaryti sąlygas visų dydžių ir visų pramonės šakų kompanijoms palyginti save su kitais ir mokytis iš geriausių;

Konkurso metu renkamos konkurencingiausios  įmones Europoje pagal jų sugebėjimus pademonstruoti tris pagrindinius apdovanojimų principus: komercinę sėkmę atitinkamoje rinkoje ar sektoriuje, inovatyvumą bei verslo etiką. 2014 metais šiame konkurse dalyvavo daugiau nei 24 000 organizacijų iš daugiau nei 33 šalių. Bendra dalyvių apyvarta viršijo 1 trilijoną eurų, o bendras darbuotojų skaičius buvo didesnis, nei 2700.

UAB „BIOCENTRAS“ IŠRINKTAS ATSTOVAUTI LIETUVĄ EUROPOS KONKURENCINGIAUSIO VERSLO APDOVANOJIMŲ KONKURSE 2015 -2016 METAIS