Verslo ir mokslo partnerystės lyderis – „Biocentras“ (Straipsnis iš “Verslo žinių” laikraščio, 2015-09-09, autorė Greta Jankaitytė)

  • Post author:
  • Post category:Be kategorijos

Jau penktus metus vykstantį konkursą „Verslo ir mokslo partnerystė 2015” šiemet laimėjo mokslinė ir gamybinė UAB „Biocentras“ kartu su Inovatyvios medicinos centru.

Apdovanojimą verslo ir mokslo tandemas gavo už sukurtą maisto papildą, kurio veiklioji medžiaga stiprina imunitetą.

„Biocentro“ direktoriui Sauliui Grigiškiui ir Inovatyvios medicinos centro mokslininkui Mykolui Mauricui forumo „Innovation Drift“ metu apdovanojimą įteikė premjeras Algirdas Butkevičius ir ūkio ministras Evaldas Gustas.

Ponas Grigiškis džiaugėsi, kad „Biocentras“ gavo pirmąjį apdovanojimą Lietuvoje.

„Tai mūsų pirmas apdovanojimas Lietuvoje, – sakė p. Grigiškis. – Toks įvertinamas labai aukštas.“

Technologija, už kurią „Biocentras“ gavo apdovanojimą, stimuliuoja žmogaus organizmo imuninę sistemą ir inicijuoja vėžio ląstelių ardymo procesus. Kol kas šis preparatas registruotas kaip maisto papildas, o šiuo metu renkami duomenys ir informacija, kad jis būtų registruotas kaip vaistinis preparatas.

VŽ rašė, kad „Biocentras“, prieš trejetą metų pateko į inovatyviausių Europos biotechnologijų bendrovių penketuką,o šiemet patentavo 4 naujas technologijas. Taip pat bendrovė rudenį Vilniaus rajone atidaro inovatyvios medicinos ir mokslo centrą su naujomis laboratorijomis bei gamybos baze.

Plačiau: http://vz.lt/vadyba/inovacijos/2015/09/03/verslo-ir-mokslo-partnerysteslyderis–biocentras#ixzz3odHfe5zg

Verslo ir mokslo partnerystės lyderis – „Biocentras“ (Straipsnis iš “Verslo žinių” laikraščio, 2015-09-09, autorė Greta Jankaitytė)